2014. december 18., csütörtök

Köszöntő

Drága olvasóink és leendő olvasóink!
Hamarosan újra nyílik a blog, amit a wattpadon kezdett ez ionlyneedyou 10- ionlyneedyou néven. Remélem, és reméljük, hogy ezek után is olvasni és szeretni fogjátok a történetet. Mostantól én is besegítek majd a fejezetek megírásába! :)

Ölel titeket, Della és Regi 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése